LEADER spodná bielizeň a clubwear
LEADER is een merk voor herenondergoed, partywear en swimwear met een sportieve en clubgerichte uitstraling. De collectie bij Gunderwear bestaat onder meer uit briefs, jockstraps, thongs, singlets, harnesses en bottomless modellen. Collecties zoals ESSENTIALS, SPORTS MESH en ID combineren uitgesproken vormen met comfortabele materialen en herkenbare elastische banden.
Gebruik de filters om LEADER te bekijken op maat, kleur, materiaal, model en collectie. Daarmee vergelijk je eenvoudig ondergoed voor dagelijks gebruik met ontwerpen voor een feest, clubavond of vakantie. Nieuwe LEADER-artikelen worden toegevoegd zodra collecties binnenkomen en bestaande favorieten blijven beschikbaar zolang de voorraad strekt. Bestellingen worden discreet verpakt en snel verzonden.
-
Produttore:: LEADER
Essentials Multipack 1x Thong + 1x Harness White
Prezzo di listino €33,99Prezzo di listino€37,98Prezzo scontato €33,99In offerta -
Produttore:: LEADER
Essentials Multipack 1x Thong + 1x Harness Navy
Prezzo di listino €33,99Prezzo di listino€37,98Prezzo scontato €33,99In offerta -
Produttore:: LEADER
Essentials Multipack 1x Thong + 1x Harness Grey
Prezzo di listino €33,99Prezzo di listino€37,98Prezzo scontato €33,99In offerta -
Produttore:: LEADER
Essentials Multipack 1x Thong + 1x Harness Black
Prezzo di listino €31,99Prezzo di listino€35,98Prezzo scontato €31,99In offerta -
Produttore:: LEADER
Essentials Multipack 1x Jockstrap + 1x Harness White
Prezzo di listino €34,99Prezzo di listino€39,98Prezzo scontato €34,99In offerta -
Produttore:: LEADER
Essentials Multipack 1x Jockstrap + 1x Harness Navy
Prezzo di listino €33,99Prezzo di listino€37,98Prezzo scontato €33,99In offerta -
Produttore:: LEADER
Essentials Multipack 1x Jockstrap + 1x Harness Grey
Prezzo di listino €34,99Prezzo di listino€39,98Prezzo scontato €34,99In offerta -
Produttore:: LEADER
Essentials Multipack 1x Jockstrap + 1x Harness Black
Prezzo di listino €33,99Prezzo di listino€37,98Prezzo scontato €33,99In offerta -
Produttore:: LEADER
Essentials Multipack 1x Brief + 1x Harness White
Prezzo di listino €34,99Prezzo di listino€38,98Prezzo scontato €34,99In offerta -
Produttore:: LEADER
Essentials Multipack 1x Brief + 1x Harness Navy
Prezzo di listino €34,99Prezzo di listino€38,98Prezzo scontato €34,99In offerta -
Produttore:: LEADER
Essentials Multipack 1x Brief + 1x Harness Grey
Prezzo di listino €36,99Prezzo di listino€41,98Prezzo scontato €36,99In offerta -
Produttore:: LEADER
Essentials Multipack 1x Brief + 1x Harness Black
Prezzo di listino €36,99Prezzo di listino€41,98Prezzo scontato €36,99In offerta -
Produttore:: LEADER
Essentials Harness White
Prezzo di listino €19,99Prezzo di listinoPrezzo scontato €19,99 -
Produttore:: LEADER
Essentials Harness Navy
Prezzo di listino €19,99Prezzo di listinoPrezzo scontato €19,99 -
Produttore:: LEADER
Essentials Harness Grey
Prezzo di listino €19,99Prezzo di listinoPrezzo scontato €19,99 -
Produttore:: LEADER
Essentials Harness Black
Prezzo di listino €19,99Prezzo di listinoPrezzo scontato €19,99 -
Produttore:: LEADER
Essentials Thong White
Prezzo di listino €17,99Prezzo di listinoPrezzo scontato €17,99 -
Produttore:: LEADER
Essentials Thong Navy
Prezzo di listino €17,99Prezzo di listinoPrezzo scontato €17,99 -
Produttore:: LEADER
Essentials Thong Grey
Prezzo di listino €17,99Prezzo di listinoPrezzo scontato €17,99 -
In offertaProduttore:: LEADEREssentials Thong Black
Prezzo di listino €15,99Prezzo di listino€17,99Prezzo scontato €15,99In offerta -
Produttore:: LEADER
Essentials Jockstrap White
Prezzo di listino €19,99Prezzo di listinoPrezzo scontato €19,99 -
In offertaProduttore:: LEADEREssentials Jockstrap Navy
Prezzo di listino €17,99Prezzo di listino€19,99Prezzo scontato €17,99In offerta -
Produttore:: LEADER
Essentials Jockstrap Grey
Prezzo di listino €19,99Prezzo di listinoPrezzo scontato €19,99 -
In offertaProduttore:: LEADEREssentials Jockstrap Black
Prezzo di listino €17,99Prezzo di listino€19,99Prezzo scontato €17,99In offerta -
In offertaProduttore:: LEADEREssentials Brief White
Prezzo di listino €18,99Prezzo di listino€21,99Prezzo scontato €18,99In offerta -
In offertaProduttore:: LEADEREssentials Brief Navy
Prezzo di listino €18,99Prezzo di listino€21,99Prezzo scontato €18,99In offerta -
Produttore:: LEADER
Essentials Brief Grey
Prezzo di listino €21,99Prezzo di listinoPrezzo scontato €21,99 -
Produttore:: LEADER
Essentials Brief Black
Prezzo di listino €21,99Prezzo di listinoPrezzo scontato €21,99
LEADER spodná bielizeň a clubwear: športové, čisté a výrazné línie
LEADER kombinuje prístupné strihy spodnej bielizne s harnessmi a singletmi pre výraznejší party outfit. Kolekcia v Gunderwear obsahuje briefs, thongs, jockstrapy, harnessy, singlety a multipacky. Môžete si tak vybrať jeden samostatný basic kúsok alebo rovno vytvoriť kompletnú kombináciu.
Essentials na každý deň a kombinovanie
Línia Essentials obsahuje briefs, thongs, jockstrapy a harnessy v čiernej, bielej, navy a sivej. Pokojné farby a čisté línie uľahčujú kombinovanie. V Essentials Multipacks dostanete brief alebo jockstrap so zladeným harnessom.
Sports Mesh a ID Singlets
Sports Mesh Jockstraps majú vzdušnú mesh štruktúru a sú dostupné vo viacerých farbách. ID Singlets sú výraznejšie a pracujú s identitou, grafikou a funkčnými detailmi. LEADER sa tak zameriava na pohodlnú spodnú bielizeň aj clubwear a festivalové oblečenie.
Ktorý LEADER vám vyhovuje?
Essentials Brief alebo Jockstrap si vyberte pre pokojnejší základ, Sports Mesh Jockstrap pre športovejší vzhľad a harness alebo singlet vtedy, keď má byť odev viditeľnou súčasťou outfitu.
Často kladené otázky o LEADER
Čo obsahuje LEADER Essentials Multipack?
Podľa zvoleného setu dostanete brief alebo jockstrap s harnessom v rovnakej farbe. Dostupné kombinácie veľkostí nájdete na stránke produktu.
Je LEADER iba clubwear?
Nie. Modely spodnej bielizne Essentials sú vhodné aj na každodenné nosenie. Harnessy a singlety sú viac zamerané na party, festivalové a clubové outfity.
Ako sedí veľkosť LEADER?
Skontrolujte tabuľku veľkostí na stránke produktu. Pri harnesse alebo singlete ovplyvňujú pocit pri nosení okrem pásu aj hrudník a stavba tela.
Je Sports Mesh priehľadný?
Mesh štruktúra je vzdušnejšia a v závislosti od farby a svetla môže ukazovať viac pokožky. Efekt konkrétnej farby si pozrite na produktových fotografiách.



























